ubrania

Kupowanie ubrań z drugiej ręki to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale jest to również bardzo ekologiczne wyjście. Lumpeksy kojarzą się przede wszystkim z ubraniami, które często okazują się prawdziwymi i nietuzinkowymi perełkami, w lumpeksach znajdujemy jednak znacznie większą ilość asortymentu. Jeśli chcecie wiedzieć „co warto więc kupować, a na co lepiej uważać, odpowiedź znajduje się na dole! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/co-warto-kupowac-w-lumpeksach/

Tekstylia w lumpeksach są warte uwagi

Możemy o tym nawet nie pomyśleć, ale sklepy z odzieżą używaną są doskonałym sposobem na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych miesięcznie. W sieciówkach czy w sklepach internetowych z odzieżą ubrania takie jak przede wszystkim kurtka, spodnie czy bluza kosztują sporą sumkę i bardzo często zamiast kilku rzeczy, które nam się podobają musimy wybrać jedną, ponieważ ich cena nie pozwala nam na zakup wszystkich.Takie rzeczy zakupione w lumpeksach są unikatowe i niepowtarzalne. Ubranie z sieciówki chociaż może wydawać się nam najładniejsze to i tak co druga osoba będzie miała identyczną rzecz.

Bielizna, kategorycznie NIE dla zakupu

Zdecydowanym wrogiem i rzeczą numer  jeden, której nie powinniśmy kupować w second handach jest przede wszystkim bielizna. W lumpeksach często możemy zauważyć bieliznę taką jak jak skarpety, majtki, bokserki, czy też biustonosze. Tych rzeczy decydowanie powinniśmy unikać jak ognia w sklepach z odzieżą używaną. 

Obuwie najlepiej jest kupić nowe

Sytuacja z butami jest podobna do tej z bielizną. Pomimo, że ubrania i buty są przede trafieniem do lumpeksu odpowiednio prane i czyszczone, to zaleca się, aby wyczyścić je ponownie, lepiej niż czyścić je samemu w domowych warunkach można oddać je do specjalisty, który zrobi to za nas i dodatkowo będzie mógł je lekko odnowić. Jeżeli jednak cena za czyszczenie będzie większa niż za buty, będzie to po prostu nieopłacalne.

Zobacz też: http://miedzyrzecka.pl/jak-zaplanowac-randke-idealna-gdzie-isc-atrakcje-na-randke/

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here