OBÓZ JEŹDZIECKI DLA MŁODZIEŻY

Obóz jeździecki dla młodzieży przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w wieku od 13 do 18 lat. Oto zapowiedź najwspanialszych wakacji! Zajęcia będą odbywały się na padoku oraz w terenie (tylko grupy zaawansowane, po wcześniejszym sprawdzeniu przez instruktora umiejętności uczestników obozu).

Z nami nauczysz się nie tylko jazdy, ale także tego jak dbać o konie, przygotowywać je do jazdy,  jak odczytywać mowę ich ciała, budować więź ze zwierzęciem oraz co robić (lub nie robić :)), aby jazda i opieka nad koniem była świadoma i bezpieczna. Wszystkie zajęcia jeździeckie na obozie jeździeckim dla młodzieży prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

CO POZA JEŹDZIECTWEM?

Gospodarstwo, w którym będzie obóz jeździecki dla młodzieży, znajduje się w przepięknej, górskiej okolicy, dlatego podczas obozu nie zabraknie wycieczek. Wybierzemy się na zamek w Ogrodzieńcu, urządzimy gry terenowe i piknik. Będziemy spędzać mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, gdzie nauczymy się jak chodzić po linie i pływać na skimboardzie, urządzimy baloniadę, poszalejemy w ogrodowym basenie, zagramy w badmintona, speedmintona, crossmintona, frisbee, czy gigantyczne warcaby. Oprócz tego odwiedzimy także Park doświadczeń fizycznych i Tor Saneczkowy River Splash, który na pewno zapewni wam dawkę adrenaliny. Wieczorem odpoczniemy po całym dniu przy ognisku, na karaoke lub wieczorze filmowym. Nasz obóz zakończymy szaloną dyskoteką z pokazem zdjęć i filmów z całego turnusu. Dla osób chętnych odbędzie się szkolenie z jazdy quadami na profesjonalnym torze.

GDZIE MIESZKAMY?

Kochasz konie i od zawsze marzysz o własnym ranczo? Wybierz obóz jeździecki. To miejsce cię zachwyci! Ośrodek leży w sercu Sokolich Gór. Mieszkamy w prześlicznych 4-6 osobowych domkach w stylu skandynawskim z łazienkami. Na terenie gospodarstwa znajduje się stadnina oraz wybiegi wielu słodkich, przyjaznych zwierząt m.in. królików, owiec, czy kóz, basen ogrodowy i place zabaw. To wprost wymarzone miejsce dla każdego entuzjasty sielskiego, wiejskiego życia blisko natury… i oczywiście jeździectwa!

Na szczególną uwagę w ośrodku zasługuje przepyszne wyżywienie. Zdrowe, świeże, domowe posiłki przygotowywane są przez miejscowe kucharki na bazie ekologicznych produktów z okolicy, ogrodu i sadu znajdującego się w gospodarstwie oraz domowych przetworów przygotowywanych przez właścicieli ośrodka. Jemy cztery razy dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, z których pierwszy i ostatni posiłek podawany jest w formie szwedzkiego stołu, na którym każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Istnieje możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej lub bezglutenowej (przy zapisie na obóz), a dostęp do wody pitnej jest nieograniczony.

Podczas obozu jeździeckiego dla młodzieży nad bezpieczeństwem i dobrym humorem czuwać będzie wykwalifikowana kadra, pełna pasji do pracy z dziećmi i młodzieżą. Ten obóz z pewnością zapewni wspaniałe przeżycia i niepowtarzalne wspomnienia każdemu amatorowi jeździectwa! Obóz jeździecki dla młodzieży będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla nastolatka lubiącego konie i jazdę konną.

Dojazd kolonijny na obóz jeździecki dla młodzieży odbywa się pod opieką kadry z wybranych miast w Polsce za dodatkową opłatą, a na czas drogi powrotnej uczestnicy otrzymują prowiant oraz wodę. Wyjazd należy rezerwować wczesną wiosną, ale czasem nawet w czerwcu da się jeszcze znaleźć wolne miejsce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here