Chorwacja – wymarzone miejsce na żeglugę

Chorwacja nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród turystów z Polski. To malowniczy kraj, kuszący pięknymi krajobrazami, dużą ilością zabytków, smacznym jedzeniem. Obok gór największą atrakcją kraju bez wątpienia jest morze. Duża ilość zatok, wysepek i półwyspów sprawia, że to miejsce idealne na wakacyjną żeglugę.

Dlaczego warto spędzić wakacje w Chorwacji?

Morze, plaża, gwarancja dobrej pogody – to najczęstsze oczekiwania dotyczące wymarzonych wakacji. Idealnie spełniają je chorwackie miejscowości wypoczynkowe. Tutaj wakacyjny sezon trwa prawie cały rok. Klimat jest gorący, ale nie suchy, plaże ciągną się kilometrami, morze zachwyca swoim pięknem. Nie brakuje też malowniczych wysp i zatok.
Chorwacja przypadnie do gustu zarówno wielbicielom zwiedzania, jak i tym, którzy uwielbiają wylegiwać się na plaży. To także doskonała opcja dla wielbicieli żeglugi – czarter jachtów w Chorwacji jest dobrze rozwinięty, ilość zatok i wysp, które warto zobaczyć, ciągnie się w nieskończoność. Pływanie po Chorwacji to czysta przyjemność.

Czarter jachtów w Chorwacja

Miłośnicy żeglugi będą zachwyceni Chorwacją. To nie tylko piękne widoki, ale też doskonała baza, jeśli chodzi o czarter jachtów. Nie bez powodu mówi się, że Chorwacja dysponuje największą i najlepiej utrzymaną flotą na Morzu Śródziemnym.
Czarter jachtu w Chorwacji to nie problem. Dostarczane jachty są w dobrym stanie technicznym, dysponują nowoczesnym sprzętem, nie są drogie. Żegluga po tym pięknym kraju dostarcza niezapomnianych wspomnień – to możliwość bliskiego spotkania z morzem, podziwiania okolicznej fauny i flory, dotarcia na wysepki i półwyspy, które kryją wiele ciekawych zabytków.

Żegluga w Chorwacji – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać się na żeglugę akurat do Chorwacji? Doskonała baza, jeśli chodzi o wypożyczalnie jachtów, to nie jedyna zaleta tego regionu. Chorwacja położona jest niedaleko Polski, więc dojazd na wakacje nie zajmie dużo czasu, a Chorwacja zachwyci ciepłym klimatem i śródziemnomorskimi widokami.
Ten kraj dysponuje świetną infrastrukturą żeglarską. Na miejscu działa wiele firm oferujących czartery jachtów. Chorwacja nazywana krajem tysiąca wysp daje wspaniałe możliwości, jeśli chodzi o żeglugę – pływanie po tych okolicach nigdy się nie znudzi.

Czarter jachtów w Chorwacji oferuje Agencja Żeglarska Kubryk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here