nowe domy

Często myślimy o tym i zastanawiamy się, jak mieszkają gwiazdy. Te nasze rodzime polskie, ale też i zagraniczne. O tych drugich może nie myśleć za bardzo, bo ich posiadłości są tak ogromne, że czasem ogarnia nas smutek i przygnębienie, że nasze marzenie, to mieć chociażby mały przydomowy ogródek jest gdzieś bardzo daleko, a co dopiero mieć taki pałac. Wśród gwiazd są aktorzy, którzy na swoim „podwórku” mają miejsce na lądowisko dla helikopterów.

Można więc spokojnie skoczyć do najbliższego sklepu śmigłowcem. W końcu kto bogatemu zabroni. Ale wracając do naszych polskich aktorów, piosenkarzy, czy celebrytów, można ich podzielić na trzy rzędy. W pierwszym znajdują się Ci, którzy maja wielkie, domy prawie jak z Ameryki, gdzie znajduje się kilkanaście pokoi i kilka łazienek z basenem i garażem na kilka samochodów. Drugi rząd to znane osoby, które mają mieszkanie, często są to też kamienice, mniej nowoczesne, pełne starych obrazów, rzeźb i książek. To zazwyczaj osoby, które odziedziczyły po kimś takie mieszkanie.

Jest ono dość duże, ma jednak w sobie ten klimat dawnych lat. Trzeci rząd, to artyści, którzy zrezygnowali z miastowego blichtru i zgiełku, uciekają więc za miasto i tam mieszkają w małym domku. Tak więc tak mniej więcej można podzielić nasze gwiazdy według tego, w jaki sposób mieszkają. Ale warto przyjrzeć się temu trochę bliżej, bo przecież niejeden z nas jest ciekawy, jak mieszka nasza ulubiona piosenkarka, czy aktor.

Zapewne wielu z was oglądało różnego rodzaju programy, w których gwiazdy pokazywały swoje domy, to jak mieszkają, jak wygląda ich salon a nawet sypialnia. Niektórzy z nich pozazdrościli trochę amerykańskim sławom i postanowili, że ich wielki dom będzie w iście amerykańskim stylu. Żadne tanie materiały, tylko i wyłącznie drogie drewno, marmury a nawet złoto .Możemy sobie wyobrazić, ile kosztuje pieniędzy wybudowanie takiego domu, ale przede wszystkim jego wyposażenie.

jak mieszkają gwiazdy

Jak więc wygląda taki dom?

Wszystkie pomieszczenia są zazwyczaj w jasnych kolorach, odcieniach błękitu, różu czy szarości. Przez wysokie sufity każde z pokoi wydaje się jeszcze większe. W salonie sprzęt z wielkimi głośnikami, ale zdarzają się domy, w których znajduje się mini kino. Oprócz nowoczesnego i zapewne bardzo drogiego sprzętu obowiązkowo kominek, na którym bardzo często stoją różnego rodzaju nagrody, trofea za złotą, bądź platynową płytę, albo statuetka dla najlepszego aktora.

Będąc chwilę przy nagrodach, artyści zazwyczaj posiadają na ich zbieranie osobny pokój, do którego wpuszczają nieliczne osoby. To cenne dla nich i bardzo osobiste, tak więc bardzo dbają o to, aby cały czas były w tym samym miejscu, nie będą więc zniszczone. Wielu aktorów, czy piosenkarzy przekazuje swoje nagrody na wszelkiego rodzaju cele charytatywne, albo po prostu zostawia je dla swoich dzieci i wnuków. Sypialnia gwiazd często jest powiązana z bardzo dużą garderobą, obok jest też łazienka, więc można powiedzieć, że to takie malutkie mieszkanko w domu.

Wielkie łoże, często z baldachimem, a w łazience oczywiście wanna i wspomniane wcześniej złote, albo pozłacane krany. Kuchnia to totalne szaleństwo, ponieważ nie dość, ze jest duża, to sprzęt się w niej znajdujący dość często przewyższa cenę niejednego samochodu. Blaty z marmurów i wszystko, co najdroższe. Tak mieszkają gwiazdy z naszego pierwszego rzędu. A co z tymi, którzy posiadają mieszkania? I nie są one tak wypasione i piękne, jak domy, ale mają swój niepowtarzalny urok i klimat.

apartamentowce

Nie ma tam najnowszych mebli, czy pozłacanych dodatków, ale kawał dobrej historii. Wprowadzający się tam artyści często zostawiają wszystko, tak jak było, zmieniając jedynie położenie mebli, czy delikatną zmianę gadżetów. Półki pełne są pamiątek, bibelotów, a na ścianach wiszą stare obrazy znanych malarzy, czy rzeźby rodzimych artystów. Na podłodze leżą dywany, które pamiętają czasy naszych dziadków, ale artystom mieszkającym w ten sposób to nie przeszkadza.

Oni się po prostu czują w takim miejscu idealnie

Został nam trzeci rząd gwiazd, którzy skrycie mieszkają w domku za miastem. Nie wyobrażają sobie innego miejsca do mieszkania, bardzo rzadko przeprowadzają się do wielkiego miasta, bo wiedzą, że już nie czuliby się tam dobrze. A ich dom jest przytulny, klimatyczny i mimo tego, że tak naprawdę jest daleko od cywilizacji, coraz więcej gwiazd wybiera taki sposób życia i kupuje dom w otoczeniu przyrody. Jak więc widać, nie wszystkie znane nam osoby ze świata telewizji wybierają życie w pałacu, na szczęście są i tacy, którzy wolą skromność.

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here