kredyt w play

O kredytach wiemy niemalże wszystko. I nic dziwnego, ponieważ jesteśmy atakowani informacjami oraz reklamami niemalże z każdej strony. Czasami są to instytucje finansowe oferujące chwilówki (które nie zawsze okazują się najtrafniejszym wyborem), czasami banki, a czasami sklepy, gdzie można kupić na raty zestaw garnków lub samochód. Coraz więcej przedsiębiorstw odkryło możliwość udzielania kredytów, które są naprawdę opłacalne.

Poza gabinetami dentystycznymi, gdzie można koszt leczenia rozłożyć w ratach, są także wielkie instytucje oferujące pomocną dłoń w sytuacjach podbramkowych. Są sytuacje kiedy nie mamy pieniędzy na koncie, a naprawdę potrzebujemy do kogoś zadzwonić lub napisać smsa. Wiadomo, że minuta rozmowy lub krótka wiadomość tekstowa kosztuje o wiele mniej niż cena kajzerki w sklepie, jednak konto musi być doładowane. A nie wszyscy mają dostęp do internetu, aby móc natychmiast doładować swoje konto.

Co robić w takim przypadku?

Z pomocą przychodzi Play i jego nowoczesne rozwiązanie, które na pewno spodoba się wszystkim użytkownikom sieci komórkowej. Ba, jest pewnym to, że wiele osób przekona się do owej sieci właśnie z powodu innowacji. Jak to działa? Pomyślmy, że o północy mamy na koncie w Play niecałą złotówkę, a trzeba natychmiast zadzwonić do koleżanki, którą rzucił chłopak lub mamy, aby spytać się o jakąś potrawę. W tej chwili potrzebujemy niewielkiego, ratunkowego doładowania, które można z łatwością uzyskać.

Jak wziąć kredyt w play?

Wystarczy skorzystać z usługi Kredyt i zaznaczyć odpowiednią kwotę doładowania. Do wyboru jest kilka opcji. Jedną jest dwa złote, druga trzy, a najdroższą pięć złotych. Za symboliczne pięć złotych (czyli koszt dobrej tabliczki czekolady, która nie sprzyja wszystkim będącym na diecie odchudzającej) można zyskać wiele minut rozmowy lub wykupić pakiet smsowy. W jaki sposób można spłacić owy kredyt? Otóż dwa, trzy lub pięć złotych (w zależności od wybranej opcji doładowania) będzie odjęte od następnego doładowania. To całkowicie sprawiedliwe rozwiązanie, które pozwoli uratować niejedną przyjaźń lub potrawę.

kobieta i kredyt

Nie trzeba obawiać się ryzyka jak w przypadku chwilówek, bądź innych szybkich kredytów obarczonych wysokimi kosztami. Wręcz przeciwnie. ten kredyt jest przyjemny, szybki i całkowicie bezpłatny oraz dostępny dla wszystkich użytkowników sieci. Chociaż nie całkowicie. Otóż istnieje pewien wymóg dzięki któremu będzie można wykorzystać szansę skorzystania z całkowicie darmowego kredytu. Aby móc skorzystać z owej opcji należy być już w sieci jakiś czas, ponieważ łączna kwota doładowań w ciągu roku powinna wynieść więcej niż 30 złotych.

Mając na koncie wpłacone trzydzieści złotych można wziąć kredyt w Play na najniższą sumę, czyli dwa złote. Kolejnym progiem do przekroczenia jest kwota pięćdziesięciu złotych. Wtedy można wziąć kredyt o złotówkę wyższy. Aby móc cieszyć się przywilejem możliwości zaciągnięcia kredytu na pięć złotych należy mieć sumę doładowań za powyżej sto złotych. Oczywiście nie jest to wymaganie nie do spełnienia. Biorąc pod uwagę to, że wiele osób co miesiąc wydaje na doładowanie minimum dwadzieścia złotych (chociaż powiedzmy sobie szczerze, że nie jest to większość użytkowników, bo ludzie zazwyczaj doładowują telefony za o wiele wyższą kwotę), to w ciągu pięciu miesięcy stajemy się premiowanymi użytkownikami.

Jak widać Play myśli o wszystkich i nie chce stawiać zbyt dużych barier w zaciągnięciu darmowego kredytu. Szczególnie, że czasami owo ratunkowe doładowanie jest wręcz niezbędne, aby móc przetrwać kolejne dni w łączności ze światem. A jak wiadomo obecnie bez internetu oraz możliwości zadzwonienia jesteśmy niemal bezradni. To dzięki nowoczesnym telefonom oraz stałemu dostępowi do sieci wiemy co dzieje się na świecie, gdzie odbywają się najciekawsze wydarzenia kulturalne oraz jak odnaleźć najbliższy przystanek autobusowy.

jak wziąć kredyt w play

Nie mówiąc o tym, że to dzięki odpowiednim aplikacjom na telefony możemy bezproblemowo i szybko wybierać interesujące nas połączenia i bez zbędnych problemów docierać tam gdzie chcemy. Wystarczy tylko mieć mały rozkład jazdy autobusów i pociągów we własnej ściądze, którą jest telefon.

Dlatego też życie bez możliwości skorzystania z internetu staje się o wiele mniej komfortowe i na pewno trudniejsze, więc istnieje niemalże pewność, że wielu użytkowników Play skorzysta w sytuacji podbramkowej z możliwości zaciągnięcia darmowego kredytu na doładowanie. Zwłaszcza, że tak naprawdę to nic nie kosztuje poza odrobiną wysiłku związanego ze skorzystaniem z usługi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here