Nasiona outdoor

Właściwości nasion konopi przykuwają uwagę niejednego fana zdrowotnych nowinek. Tylko jakie kupić, aby to się naprawdę udało? Istnieją gatunki bardziej odporne na pleśń czy szkodniki i to właśnie je warto mieć na uwadze. Doradzamy, jakie nasiona outdoor dla początkujących są najlepsze.

Outdoor dla początkującego

Jako początkujący na pewno zastanawiasz się, jakie są różnice między poszczególnymi odmianami outdoor. Otóż są one duże – nasiona różnych odmian mają inny smak, wygląd i nawet kolor. Różnie się je uprawia, mogą dawać różne rezultaty po wyhodowaniu czy przetworzeniu.

Niektóre gatunki outdoor są trudne w uprawie. Mogą być mało odporne na zimno lub przesuszenie. Mogą też łatwo się psuć lub być podatne na ataki owadów. Dlatego też nasiona outdoor dla początkującego powinny być wybrane właściwie.

Pamiętaj też, że o sukcesie decyduje również jakość nasion. Kupując w dobrych sklepach, które posiadają nasiona marihuany outdoor najlepszych procentów, możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. My polecamy holenderskiskun.pl.

Być może zastanawiasz się jeszcze nad jednym. Czy to legalne? Oczywiście! Sprzedaż i posiadanie nasion konopi przez osoby pełnoletnie jest całkowicie legalne.

Polecane gatunki – popularne TOP 3

Jakie nasiona outdoor dla początkujących sprawdzą się najlepiej? Przygotowaliśmy kilka propozycji. Są to nasiona popularne zarówno wśród profesjonalnych growerów, jak i sympatyków konopnej mocy.

Super Skunk

To gatunek, który można uprawiać zarówno outdoor, jak i indoor. Stanowi hybrydę dwóch popularnych odmian: Skunk i Original Afghani. Mówi się, że to po prostu lepsza wersja oryginalnego Skunka #1.

Zgodnie z genotypem jest to głównie Indica. Czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni. Super Skunk może osiągnąć wysokość do 130 cm. Ma korzenno-miodowy zapach z dodatkiem świeżych kwiatów.

Hash Monster

To odmiana o wyjątkowo dużych plonach, chociaż jest niska (do 80 cm) i bardzo szybka w uprawie (poniżej 55 dni kwitnienia). Hash Monster jest czystą Indicą, a jego topy naturalnie lepią się od żywicy. Pachnie mało intensywnie – trochę pikantnie i słodko zarazem. Można go uprawiać także indoor.

Critical

Critical to znana odmiana, która powstała przez skrzyżowanie Big Buda ze Skunkiem #1. Składa się z 50% Indici i 50% Sativy. Może rosnąć od 80 cm do ok. 130 cm, a w dobrych warunkach może kwitnąć poniżej 50 dni. Jako outdoor czas ten przypada na początek października.

Ma mocny zapach z nutami cytryny, sosny i przypraw.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here