Sprawdzony kurier Geis

0
730

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku kurierskim jest Geis. Świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. To przewoźnik, który stale inwestuje w najnowsze technologie oraz dostosowuje usługi do zmieniających się trendów i potrzeb rynku. Geis to gwarancja atrakcyjnych cen, rzetelnych usług oraz krótkiego czasu realizacji zleceń. Moduł śledzenia przesyłek natomiast pozwala sprawdzić, gdzie jest paczka. Bez problemu można również skontaktować się z kurierem.

Jak zamówić  kuriera Geis?

Sam proces zamawiania kuriera Geis jest niezwykle intuicyjny i nie wymaga nawet wyjścia z domu. W formularz wpisuje się podstawowe parametry paczki takie jak jej waga i wymiary. Poza tym należy podać dane adresowe oraz można wybrać opcje dodatkowe z całego katalogu. Choć wpływają one na cenę, to pozwalają dostosować usługi Geis do indywidualnych potrzeb. Na tej podstawie zostanie przygotowany kosztorys oraz określony zostanie prognozowany czas doręczenia paczki.

Grupa Geis działa na europejskim rynku od 1948. To marka z doświadczeniem i wiarygodną historią. Dzięki inwestycjom oraz najwyższym standardom firm doskonale odpowiada na potrzeby rynku. Od 2015 Geis Parcel zasilił znany i ceniony K-EX, co pozwoliło mu dalej prężnie działać na terenie kraju.

Jakie przesyłki można wysłać Geis?

Każda paczka musi być oczywiście przygotowana zgodnie z wytycznymi. Geis przyjmuje przesyłki o maksymalnych wymiarach 60 cm wysokości, szerokości do 80 cm i długości do 2 metrów. Paczka nie może również ważyć więcej niż 50 kilogramów. Można również przy wskazywaniu parametrów posiłkować się wagą gabarytową. Wówczas przyjmuje się ograniczenie – 2x wysokość + 2x szerokość + długość nie może wynosić więcej niż 3 metry. W innych opcjach Geis dostarcza także palety oraz większe przesyłki o wadze do 2,5 tony.

Kurier Geis dokłada starań, by każda przesyłka została dostarczona szybko i bezpiecznie do odbiorcy. Najczęściej paczki są doręczane następnego dnia roboczego. Klienci mogą również ustalić z przewoźnikiem godziny dostawy. Standardowo kierowcy doręczają przesyłki do godziny 17.00. Przy nadawaniu paczek międzynarodowych zawsze trzeba wziąć pod uwagę odległość, jaką musi ona pokonać od nadawcy do odbiorcy.

Towary zabronione w transporcie

W przesyłce Geis nie mogą się znaleźć towary zabronione w transporcie. Ich lista jest określana zarówno przez odgórne przepisy, jak i wewnętrzną politykę firmy. Przede wszystkim budują się na niej materiały niebezpieczne i łatwopalne, papiery wartościowe czy dzieła sztuki. Pakując paczkę, zawsze warto odpowiednio zabezpieczyć towary. To nadawca ponosi w dużym stopniu odpowiedzialność za to, czy zawartości paczki nie ulegnie uszkodzeniu, natomiast kurier Geis dokłada starań, by dostarczyć każdy ładunek w nienaruszonym stanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here