ubranie gościa weselnego

Co założyć na wesele, aby wyglądać fenomenalnie i przy okazji nie wydać kupy pieniędzy? Z pozoru może wydawać się to proste zadanie, jednak w gruncie rzeczy może być trudniejsze niż nam się wydaje. Przede wszystkim należ postwić sobie kilka ważnych pytań i  odpowiedz sobie na nie. W ten sposób zdobędziemy wiedzę co do nas pasuje oraz na jakie dodatki możemy się zdecydować. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/co-zalozyc-na-wesele/

Co ubrać na wesele jako gość?

Dopasuj się do wymogów pary młodej

Młodzi mają czasami specjalne oczekiwania co do ubioru swoich gości. Jeśli chcą, aby panie miały granatowe suknie, a panowie pojawili się w smokingu, teoretycznie wypadałoby spełnić tę prośbę.

Czy wypada iść na wesele w czarnej sukience?

Według zasad savoir-vivre nie jest to odpowiedni kolor, w którym powinniśmy się pojawiać na weselu. Natomiast w dużej mierze zależy to od pary młodej.  Być może nie będą oni widzieli w tym żadnego problemu, abyś założyła małą czarną sukienkę na ich wesele. 

Nie przyćmij panny młodej! 

Oczywiście nie chodzi o to, abyś ubrała się niechlujnie. Ubierz się tak jak będziesz czuć się najlepiej, czy w sukienkę czy w kombinezon. Pamiętaj jednak, że jest to dziń pary młodej. I to panna młoda tego dnia ma być najpiękniejsza na sali! 

Na jakie dodatki się zdecydować?

Przede wszystkim unikaj krzykliwych kolczyków, dużych naszyjników i masywnych bransoletek. Postaw raczej na delikatną biżuterię, która podkreśli delikatnie Twoją naturalną urodę. Umiar w tym przypadku jest jak najbardziej wskazany i dzięki niemu będziesz wyglądać elegancko. Piękno tkwi przecież w prostocie nieprawdaż? 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here