Włosy potrafią być wspaniałą ozdobą każdej kobiety. Długie czy krótkie to nieważne. Najważniejsze, aby się dobrze z nimi czuć i aby fryzura pasowała do owalu naszej twarzy. Dzięki odpowiedniej fryzurze można sprawić, że nasza twarz będzie wyglądała na szczuplejszą lub bardziej okrągłą. Każda kobieta mimo wszystko pragnie wyglądać szczuplej. Dlatego tak ważne jest odpowiednie cięcie doświadczonego fryzjera. Nie wystarczy już znać się tylko na włosach i typach fryzur.

Modna fryzura owszem jest ważna, ale powinna pasować do naszego rodzaju twarzy. Wydobycie kobiecego piękna dla fryzjera powinno być priorytetem. Okazuje się również, że krótkie włosy przestały być zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Cześć kobiet nie tylko decyduje się na nie ze względu na dopasowanie do ich rodzaju urody, ale również ze względu na wygodę. Mniej układania i czesania. Krótka fryzura dodaje kobiecie również dodatkowego pazura, sprawia, że wygląda ona bardziej ekstrawagancko i seksownie. Kobiety kochają zmiany. Bardzo często zaczynają się one od radykalnego cięcia lub zmiany koloru. Krótkie włosy są wygodne, za to długie dają sporo możliwości.

A co na to Panowie?

Wygląda na to, że idą z duchem zmian. Zaczynają łamać schematy i stereotypy. Coraz częściej mężczyźni zapuszczają włosy i chodzą do fryzjera. Nie tylko po to, aby ściąć włosy na jeżyka, ale aby uformować pasującą do ich wyglądu i życia fryzurę. Tak jak kobiety miewają różnej długości włosy. Od krótkich po długie. Nie ma tutaj reguły.
Powstają galerie modnych męskich fryzur długich. Wydawać by się mogło jeszcze nie tak dawno, że długie włosy zarezerwowane są dla kobiet. Na pewno nie jedna osoba słyszała od swojej babci, że mężczyzna w długich włosach wygląda jak kobieta. Nic bardziej mylnego.
Co mężczyzna może zrobić z długimi włosami, jeśli zapragnie je zapuścić?

Jest kilka ciekawych i bardzo męskich możliwości. Jest to miedzy innymi artystyczny nieład, włosy długie z kokiem na samuraja, dredy, włosy długie ułożone do przodu lub po prostu spięte z tyłu. Możliwości jest wiele. Tak jak kobieca fryzura powinna być ona dopasowana do owalu twarzy. Długie włosy męskie również wymagają odpowiednich kosmetyków do ich układania, aby wyglądały estetycznie, modnie i zdrowo. Nie wystarczy zapuścić włosy trzeba też o nie odpowiednio zadbać. Mężczyźni, którzy decydują się na ten krok powinni o tym pamiętać.
Włosy są ozdobą naszej twarzy. Dlatego tak ważne jest znalezienie fryzjera, który pomoże nam dokonać odpowiedniego wyboru, co do rodzaju fryzury.

[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here