jak flirtować

Dzisiaj wszyscy chcą od razu mieć wszystko podane na tacy. Dawniej potrzebny był flirt, podchody zanim do czegokolwiek doszło. Dzisiaj też się to przydaje, bo nie wszystkie osoby są na wszystko chętne po wypowiedzeniu jednego zdania. Problem w tym, że my nie wiemy jak flirtować, bo nikt nas tego nie uczy. Dawniej wszystko było prostsze, ale i ludzie mieli więcej czasu na wszystko.

Jak zacząć?

To wszystko zaczyna się naprawdę bardzo niewinnie. Zanim dojdzie do rozmowy są spojrzenia. Wysłane są jednej osobie do drugiej. To znak, że coś jest na rzeczy i że warto dalej to kontynuować. Oczywiście, jeśli nam dziewczyna wysyła spojrzenia to warto się upewnić czy to flirt czy niestety, ale coś mamy na zębach albo włosach albo mamy dwa inne buty. Sytuacje mogą zdarzyć się bardzo różne. Sprawdźmy też czy za nami nie siedzi jakiś przystojniak i to właśnie na niego dziewczyna patrzy. Uśmiech daje naprawdę bardzo dużo. Gorzej, jeśli jesteśmy osobami nieśmiałymi.

My się uśmiechamy, a ona nie albo na odwrót. Wtedy sytuacja się komplikuje. Wygląda to tak, że jeśli wysyła się sygnały i one niestety nie wracają albo nie są przyjmowane to nie wiemy, co się dzieje. Zastanawiamy się czy to, co robimy nie działa czy może ta osoba nie jest zainteresowana. Jeśli druga strona pozytywnie odpowiada uśmiechem czy spojrzeniem to oznacza, że można przystąpić do rozmowy. To trudniejsze niż zwykły uśmiech, ale skoro zdecydowaliśmy się i odważyliśmy się na pierwszy krok to dalej będzie na pewno z górki.

Przyjęło się tak, że to dziewczyna puszcza spojrzenia i uśmiecha się, ale rzadko, kiedy to ona jest pierwszą, która zacznie rozmowę, a szkoda, bo w ten sposób można stracić wiele okazji. Wystarczy, że mężczyzna jest nieśmiały i po sprawie, bo uśmiechnie się, ale na tym się skończy, a przecież mogło być tak pięknie? Nie ma, co tracić takich okazji i trzeba działać. Dotyczy to mężczyzn i kobiet. Dzisiaj mamy równość płci, dlatego nie ma żadnych przeciwskazań żeby to ona podeszła do niego.

kobieta

Jak rozmawiać?

Dobrą taktyką osoby, która zaczyna rozmowę jest zadawanie pytań, ale nie opowiadanie o sobie. W ten sposób można wykazać zainteresowanie drugą osobą, a nie chwalimy się tylko o sobie. To może być źle odebrane i zrozumiane i z takiego flirtu nic nam nie wyjdzie, a przecież nie takie było nasze założenie. Im bardziej tajemniczą osobą będziemy tym druga strona będzie bardziej ciekawa żeby nas poznać. Z tego może coś jeszcze być, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak właśnie w ten sposób postępować.

Warto powiedzieć coś ciekawego na swój temat, ale pamiętajmy o tym żeby tworzyć pełne zdania, a nie tylko odpowiadać tak lub nie. Druga osoba na pewno nie będzie widziała tego najlepiej i może się taka rozmowa bardzo szybko zakończyć. Odpowiadamy, słuchamy flirtujemy to wszystko nie jest aż takie trudne i najlepiej jest po prostu ćwiczyć. Wtedy przekonamy się jak to wygląda i staniemy się w tym dobrzy. Podczas rozmowy można poruszać bardzo różne tematy. Wszystko będzie zależne od tego jak druga osoba się przed nami otworzy.

Im więcej mówi i odpowiada tym więcej się o niej dowiadujemy i co za tym idziemy poznajemy ją. Jeśli taka otwarta jest ta druga osoba to wiemy, że nie będzie się bała żadnych tematów nawet tych bardzo trudnych, a przyszłości może to procentować. Ludzie dzisiaj mało, kiedy potrafią ze sobą rozmawiać, a tym bardziej na trudne tematy, dlatego my mamy szczęście i trzeba to wykorzystać.

flirt

Nasze rozmowy

Rozmawiać można na bardzo poważne tematy jak i na te błahe. Na pewno zaczynamy od tych łatwiejszych i lżejszych. Filtr to przede wszystkim mówienie miłych rzeczy, odpowiednia barwa głosu. Wtedy druga strona czuje się często onieśmielona, a nawet zakłopotana. Wszystko zależne będzie od tego jak daleko się tutaj posuniemy. Można rozmawiać o swoim hobby, ale nie starajmy się poruszać tematów polityki i jakiś innych trudnych. Ta rozmowa to ma być zabawa i właśnie o to chodzi.

Na poważne rozmowy przyjdzie jeszcze czas chyba, że ta osoba, którą podrywamy chce rozmawiać i chce się wygadać wtedy to zmienia wszystko i trzeba się do tego dostosować i wykazać zainteresowanie taką osobą, a wtedy z takiej rozmowy obie strony będą bardzo zadowolone. Flirt zanika, dlatego warto tę tradycję podtrzymywać.

Nie zawsze nam wyjdzie to, co sobie planujemy, ale jeśli nie będziemy próbować i się uczyć to zostanie nam jedynie pisanie smsów, a przecież nie o to nam chodzi. Kobiety i mężczyźni lubią flirtować, dlatego zwiększamy swoje szanse na to żeby poznać kogoś bardzo wyjątkowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here