Przeszczep włosów FUE- kiedy się na niego zdecydować?

Wiele osób boryka się z problemem wypadania włosów. Tak naprawdę, istnieje wiele różnych przyczyn takiego stanu rzeczy- to może być choroba, zmiany hormonalne, prowadzony tryb życia lub uwarunkowania genetyczne. W momencie, kiedy wszystkie kuracje zawodzą, warto zdecydować się na profesjonalny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, taki jak przeszczep włosów FUE.

Przeszczep włosów FUE- na czym polega?

Przede wszystkim, jest to metoda, którą stosuje się od niedawna, a jest to przeszczep, który od początku do końca jest wykonywany ręcznie, bez udziału żadnej maszyny czy specjalistycznego sprzętu. Dlatego też może go wykonać tylko specjalista, który posiada odpowiednie zdolności manualne, a także specjalistyczną wiedzę. Przy przeszczepie włosów FUE poszczególne cebulki włosowe są pobierane od pacjenta z okolicy, gdzie ma ich więcej za pomocą bardzo niewielkiego narzędzia. Następnie, cebulki są umieszczane w miejscach, w których pacjent skarży się na łysienie i gdzie chciałby zagęścić włosy. Jak można sobie wyobrazić, już z samego opisu wynika, że przeszczep włosów efekty oraz jego specyfika sprawia, że jest bardzo czasochłonny i wymaga bardzo wiele pracy i precyzji podczas jego przeprowadzania. Z tego też względu tak naprawdę niewiele klinik ma go w swojej ofercie, a kiedy już będziemy nosili się z myślą o wykonaniu tego zabiegu- wybierajmy jedynie te najbardziej renomowane kliniki.

Przeszczep włosów FUE cena i efekty

W efekcie, przeszczepione włosy mogą podjąć wzrost, a my możemy cieszyć się nimi w miejscach, w których do tej pory w ogóle nie mieliśmy włosów. Jak widać, przeszczep włosów jest bardzo skuteczną metodą i bardzo polecaną dla osób, które cierpią na ich wypadanie. Z pewnością, przeszczep włosów fue cena jest wart naszej uwagi. Jednakże, to co z pewnością powinniśmy wziąć pod uwagę to fakt, że przeszczep musi być wykonany z włosów pacjenta. Oznacza to, że musi on posiadać takie miejsce na głowie, gdzie rosną gęściejsze włosy i skąd będzie możliwe pobranie cebulek do przeszczepu. Przed wykonaniem takiego zabiegu konieczne jest odbycie konsultacji z lekarzem, który będzie mógł nas do niego zakwalifikować i powiedzieć, czy w naszym przypadku przeszczep włosów efekty będą zadowalające. Lekarz- trycholog doradzi nam też w jaki sposób możemy skutecznie walczyć z wypadaniem włosów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here